Obozy KCT

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Obóz Sportowy Borek – to było naprawdę centrum AKTYWNEGO wypoczynku!

Ponad 80 uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji obozu sportowego, który po raz drugi odbył się w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek” niedaleko Bochni. Codziennie czekała nas masa atrakcji, zobaczcie sami!

Nasi podopieczni zostali podzieleni na siedem grup wychowawczych, a opiekę nad nimi sprawowało ośmiu instruktorów. Stałym elementem dnia były treningi oraz wyjścia na kąpielisko. Dodatkowo prawie każdego dnia braliśmy udział w atrakcjach zorganizowanych przez ośrodek: kajaki, ścianka wspinaczkowa, gokarty, łucznictwo i wiele, wiele więcej.

 

Podczas obozu obchodziliśmy prawdopodobnie rekordową liczbę urodzin, w ciągu zaledwie siedmiu dni „Sto lat!” zaśpiewaliśmy dla pięciu jubilatów. W czasie wolnym każda grupa wychowawcza korzystała z bogatej infrastruktury ośrodka we własnym zakresie. Do dyspozycji mieliśmy: mini zoo, mini golfa, wielki plac zabaw oraz boiska. Nie zabrakło również wycieczki do sklepu, która ze względu na odległość odbyła się tylko raz. Na szczęście na terenie kompleksu był sklepik z lodami, a obok recepcji można było kupić pamiątki, więc było gdzie wydać kieszonkowe z koperty od rodziców.

Czas po kolacji również został bogato zagospodarowany, braliśmy udział w dyskotekach, oglądaliśmy film, zorganizowaliśmy festiwal kolorów, a w ostatni wieczór mieliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Warto dodać, że podczas całego turnusu nie zdarzyła się żadna kontuzja i nikt nie musiał odwiedzać szpitala, a kontrolę z sanepidu przeszliśmy bez zastrzeżeń!

Za rok planujemy powrócić do Borku i bawić się tak samo świetnie jak na ostatnich dwóch edycjach.