Obozy KCT

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Obóz Taekwon-do Jastrowie

Jesteśmy już po obozie dla dzieci i młodzieży jadących samodzielnie, który odbył się w terminie 09-20.07.2022 w Jastrowiu. Pierwszy raz pojechaliśmy do Ośrodka Wypoczynkowego „Leśna Chata”.

Obiekt znajduje się bezpośrednio nad Jeziorem Jastrowie Wielkie na obrzeżach Jastrowia. Składa się w budynku hotelowego z restauracją oraz domków letniskowych z łazienkami. Ośrodek posiada własną plażę z wygrodzonym kąpieliskiem, dwie hale namiotowe z matami do sportów walki, SPA i boiskiem.

 

Na obozie odbywały się 3 treningi dziennie. Dzień rozpoczynaliśmy układami formalnymi o godzinie 06:40. Po śniadaniu zajmowaliśmy się szlifowaniem techniki. W godzinach po południowych treningi były poświęcone walce.

 

W trakcie trwania obozu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w seminarium kickboxingu organizowanym przez Zbigniewa Sołtysa i Jakuba Pokusę.

 

Ogromną radością dla podopiecznych było kąpielisko, które znajdowało się dosłownie kilka metrów od obiektu 🙂 Niemal codziennie grupy maszerowały na plażę, gdzie spędzały wspólnie czas pływając, grając w gry zespołowe, odpoczywając i oczywiście skacząc na bombę 🙂

 

Częścią programu były zajęcia koreańskiego. Każdy przynajmniej raz uczestniczył w lekcji, a zainteresowani zostali stałymi bywalcami przez cały okres obozu 🙂

 

Kolejną atrakcją był wypad na kajaki. Zarówno młodsza jak i starsza grupa pokonała 7-kilometrową trasę na spływie. Po dwóch godzinach używania wioseł na kolejny dzień boksowanie było delikatnie utrudnione.

 

Jako organizatorzy, na podstawie ankiet, możemy się pochwalić wysokim zadowoleniem adeptów z obozu! Oby więcej takich wypadów!