Obozy KCT

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Obóz w Murzasichlu

Drugim wyjazdem klubowym podczas małopolskich ferii był obóz do Murzasichla. Adepci zatrzymali się w pensjonacie „U Zbójnika”, w którym nie tylko nocowali, ale również bawili się i ostro trenowali. Oczywiście nie zabrakło sportów zimowych.

Obóz był nakierowany na podwyższenie swoich zdolności fizycznych z taekwon-do, boksu oraz sportów zimowych.

Obozowicze zostali podzieleni na dwie grupy: treningowa oraz narciarsko-snowboardowa.

Pierwsza z nich miała zaplanowane 2 trening dziennie, a druga 1 plus wyjazd na stok . Podczas porannego treningu obu grup uwaga została skupiona na nogach i ćwiczeniach przygotowujących do zbliżającego się egzaminu na stopnie uczniowskie lub na formule walki semi contact. Drugi trening był przeznaczony boksowi – nie ukrywamy, że ten trening był o wiele bardziej wymagający.

W czasie drugiego treningu pierwszej grupy, połowa uczestników jeździła na stoku w Małym Cichym. Dla mniej doświadczonych narciarzy/deskowiczów uruchomione zostały zajęcia indywidualne lub szkółka narciarska. Po 6 wyprawach na stok wśród obozowiczów można było zauważyć znaczną poprawę umiejętności.

W trakcie trwania obozu nie obyło się bez zabaw! W grafiku musiały się znaleźć: bitwa na śnieżki (niektórzy nawet wcześniej przygotowywali śnieżki w skrytkach), kulig, filmy, łyżwy i just dance.

Jak widać uczestnicy i instruktorzy przebyli dni pełne wrażeń 🙂