Obozy KCT

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Zimowe Rodzinne Wczasy Sportowe w Kluszkowcach

Ferie małopolskie w tym roku klub rozpoczął zimowym wyjazdem do Kluszkowców. Aktywny wypoczynek to jest to co KCT zawsze gwarantuje. Przeczytajcie relacje z tego ambitnego obozu!

Pogoda tej zimy dopisała na 100%, chociaż w dzień przyjazdu nic na to nie wskazywało, było ciepło i świeciło słońce. Jednak pierwszego dnia na stoku zaczął padać śnieg i tak już zostało do końca wyjazdu.Początkujący narciarze oraz osoby ceniące sobie spokój na stoku jeździli na Polanie Sosny. Wczasowicze dla których ważniejsza była długość stoku i jego zróżnicowany poziom jazdy, decydowali się na Czorsztyn-Ski.

Początkujący narciarze oraz osoby ceniące sobie spokój na stoku jeździli na Polanie Sosny. Wczasowicze dla których ważniejsza była długość stoku i jego zróżnicowany poziom jazdy, decydowali się na Czorsztyn-Ski.

Po obiedzie również nie brakowało atrakcji. Poza treningami taekwon-do w podziałach na grupy, uczestnicy obozu mieli także okazję potańczyć podczas zajęć zumby czy just dance oraz poznać tajniki ju jitsu. Dla dzieci organizowane były zajęcia plastyczne, a więc z obozu wróciły z własnoręcznie zdobionymi doniczkami oraz plecakami. Jednego wieczora wzielismy udział w kuligu , pochodniami, a pod koniec wyjazdu smażyliśmy kiełbaski na ognisku.

Zima nam nie straszna 🙂