Obozy KCT

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Zimowe wczasy i obóz sportowy w Korbielowie

Z zimowym entuzjazmem, pełni energii podjęliśmy się kolejny raz organizacji zimowych wczasów i obozu sportowego w malowniczym Korbielowie. To niezwykłe wydarzenie, trwało od 11 do 17 lutego 2024 roku, przyciągnęło 40  uczestników.

Razem odkrywaliśmy uroki narciarstwa. Dla tych, którzy pragnęli aktywności poza stokiem, w programie znalazły się zajęcia taekwon-do, boksu, również zajęcia na basenie, tańce, grill, filmy. Rodzice mieli okazję wziąć udział w praktyce jogi, treningu funkcjonalnym z elementami sztuk walki oraz wieczornych animacjach.

                                    

Miejscem naszego zimowego spotkania był malowniczy Korbielów, położony u stóp góry Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Hotel Fero Lux, trzygwiazdkowy obiekt, okazał się idealnym miejscem zakwaterowania. Komfortowe pokoje, restauracja, kawiarnia, pub, basen, sauna, jacuzzi, gabinety masażu – to wszystko sprawiło, że nasi uczestnicy czuli się jak w domu.

Ośrodek narciarski Plisko-Jontek stał się naszym narciarskim rajem. Znajdujący się bezpośrednio przy hotelu wyciąg kompleksu Pilsko-Jontek oferował trasy o różnym stopniu trudności. Dla najmłodszych narciarzy przygotowano również specjalne wyciągi talerzykowe oraz trasy do nauki.

Obozowicze wrócili do domów pełni wrażeń i z nowymi umiejętnościami, gotowi do kolejnych sportowych wyzwań. Zapraszamy na naszą stronę facebookową gdzie znajdziecie pełną galerie zdjęć z obozu!

Do zobaczenia w przyszłym roku!